Aktuálně 69865 nabídek práce!

Nabídka práce: Technik optických sítí, Zlín

Pozice:
Technik optických sítí
Zaměstnavatel:
TC servis, s.r.o.
IČO:
25533673
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda (od nebo od-do):
25000
Popis práce:

ND
Náplň práce: Instalace zemních i nadzemních optických tras, instalace optických kabelů, svařování optických vláken, měření a vyhodnocování optických vláken, konfigurace aktivních prvků
Požadujeme: praxi s instalacemi optických sítí a svařování optických vláken, SŠ vzdělání elektrotechnického směru, preciznost a spolehlivost, manuální zručnost a schopnost práce ve výškách, zkušenosti s instalacemi optických sítí, řidičský průkaz sk. B

Výhody: profesní růst, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mihálová Petra
Telefon:
577 664 334
Počet zobrazení inzerátu:
161×